Moto Shop Janov

Předpověď zitra pro celou ČR Předpověď pozitri pro celou ČR Předpověď pozitri pro celou ČR
www.meteopress.cz

Mastercard Visa

Akce - zpráva

Honda CRF250R - modelový rok 2018

Honda CRF250R - modelový rok 2018.

Model Honda CRF250R přichází se zcela novým DOHC motorem disponujícím o 9 % vyšším maximálním výkonem ve výrazně širším rozmezí otáček a s vyšší hranicí maximálních otáček; elektrický startér je nově součástí standardní výbavy. Model CRF250R pro rok 2018 rovněž sdílí podvozek s maximální centralizací hmoty se svým větším sourozencem CRF450R, a to včetně inverzní 49mm přední vidlice Showa s ocelovými pružinami.

V motocyklových závodech lze těžko najít větší konkurenci a více nasazení, než ve třídě MX2. A Honda CRF250R se v tomto boji dlouhodobě osvědčuje jako účinná zbraň. Je to stroj, který se formou průběžných kroků postupně vyvinul do platformy, ze které dokáže vytěžit maximum jak amatérský MX nadšenec, tak profesionální závodník.

Podmínky hry se však rychle mění CRF250R pro rok 2018 přichází s rozsáhlými změnami, zejména díky převzetí filozofie Absolute Holeshot (Nejrychlejší na startu) z loňského modelu CRF450R. Díky sedmé generaci rámu s revidovanou geometrií a s odpružením Showa se evoluce změnila v revoluci a podvozek nového modelu se tak stává totožným s jeho větším sourozencem CRF450R, k čemuž navíc přibyl zcela nový DOHC motor.

Proč? Nejlepší jezdci vždy chtějí – a především jsou schopni využít – více výkonu a nová CRF250R byla navržena přesně podle toho, co motokrosoví jezdci značky Honda požadují.

Díky přepínatelným mapám motoru a ergonomii zaměřené na jezdce se přitom stále jedná o motokrosový stroj, který i rekreační jezdec dokáže využít podle svých individuálních schopností. Pro modelový rok však došlo k vylepšení výkonnostních parametrů CRF250R, zejména výkonu a ovladatelnosti, a to s jediným cílem. Vložit vítězný stroj do rukou těch, kteří dokážou vyhrávat.

Přidáno: 4.8.2017
 Zpět